Przedsiębiorstwo Społeczne

Jesteśmy Przedsiębiorstwem Społecznym Fundacji PRZYSTAŃ, które powstało, aby dać szansę na pracę i usamodzielnienie osobom z autyzmem i niepełnosprawnością intelektualną ze Słupska i powiatu słupskiego. Przy wielkim wysiłku i zaangażowaniu dobrych ludzi wyremontowaliśmy budynek przy ulicy Gdyńskiej 13A, gdzie w marcu 2020 pierwsza grupa podopiecznych Fundacji PRZYSTAŃ rozpoczęła pracę.

Nasze przedsiębiorstwo ma charakter społeczny więc wszystkie wypracowane środki przeznaczamy na pomoc naszym podopiecznym, którzy po zakończeniu nauki skazani są na izolację w domach, nie mając szans na pracę i usamodzielnienie.
Przy odrobinie naszej pomocy mogą być szczęśliwi i dawać szczęście innym.

Obecnie prowadzimy trzy pracownie, tj.:

PRACOWNIA POLIGRAFICZNA, gdzie doradzimy i zaprojektujemy wizualizację Twojej firmy w bardzo rozbudowanym zakresie:

– ulotki;

– plakaty;

– banery;

– roll-up’y;

– wizytówki;

– etykiety i naklejki;

– potykacze;

– windery;

– kalendarze;

– teczki, kubki, notesy, długopisy, smycze, koszulki, itp.;

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA, gdzie podopieczni wykonują piękne, niepowtarzalne przedmioty, w dużej mierze z gliny, które udekorują wnętrze klienta oraz mogą być wspaniałym upominkiem dla kogoś bliskiego.

PRACOWNIA MONTAŻU, gdzie oferujemy usługi :

– pakowania;

– kompletowania;

– etykietowania;

– foliowania;

– składania;

– oklejania;

– montażu oraz prostych prac fizycznych;

Współpracujemy z wieloma firmami m.in.:

Markos

Branq

Curver Keter

Autohak

AJ Meble

Urząd Gminy Słupsk

Liczy się dla nas wysoka jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do projektu.

Stawiamy na kreatywność oraz zadowolenie klienta.